Upravni odbor Obrtničke komore Šibensko-kninske županije
na 4. izvanrednoj sjednici od 11.lipnja 2015. donosi

O D L U K U

o članovima cehova, odbora i komisija Obrtničke komore Šibensko-kninske županije za mandatno razdoblje 2014. – 2018.

CEH PROIZVODNOG OBRTA

  1. LJAZER ČIVLJAK, UO Šibenik
  2. KARMEN HERCEG, UO Šibenik
  3. MARKO PAPAK, UO Šibenik
  4. LJUBOMIR FRŽOP, UO Murter, Pirovac, Tisno
  5. SLAVICA SOVlĆ, UO Knin
  6. ZORAN PLETIKOSA, UO Vodice iTribunj
  7. JURICA VLAIĆ, UO Drniš

CEH USLUŽNOG OBRTA I OBRTA ZA INTELEKTUALNE USLUGE GOSPODARSKOG KARAKTERA

1. VOJMIR ROŠA, UO Šibenik

2. NEVEN BAICA, UO Šibenik

3. ZORAN BAIĆ, UO Šibenik

4. TOMISLAV RAMEŠA, UO Murter, Pirovac, Tisno

5. MILE BIĆANIĆ, UO Knin

6. TOMISLAV ČORiĆ, UO Vodice i Tribunj

7. KEKEC GRCIĆ, UO Drniš

CEH UGOSTITELJA I TURISTIČKIH DJELATNIKA

1. ANTE RADIĆ, UO Šibenik

2. IVAN LJUBIĆ, UO Šibenik

3. JERE ŠUPERBA, UO Šibenik

4. DARKO COLIĆ, UO Murter, Pirovac, Tisno

5. MATE KARDOV, UO Knin

6. IVICA ZANZE, UO Vodice i Tribunj

7. BOŽO VUKUŠIĆ, UO Drniš

CEH TRGOVINE

1. IVANA JURIŠIĆ RAKIĆ, UO Šibenik

2. MILENA ČOBANOV, UO Šibenik

3. DRAGO ŠARIĆ, UO Šibenik

4. ZVONA BAŠIĆ, UO Murter, Pirovac, Tisno

5. TATJANA FRŽOP, UO Vodice i Tribunj

6. JOSO BARIŠIĆ, UO Drniš

7. VIKTOR ŠKEGRO, UO Knin

CEH PRIJEVOZNIKA

1. MARIO PRAŽEN, UO Šibenik

2. IVAN KNEŽEVIĆ, UO Šibenik

3. JIOŠKO PALEKA, UO Šibenik

4. LUCIJANO KAPOV, UO Murter, Pirovac, Tisno

5. MIRKO KRIŠTO, UO Knin

6. MIROSLAV ČORIĆ, UO Vodice i Tribunj

7. ŽELJKO MARIN, UO Drniš

CEH RIBARSTVA

1. DUŠAN PRELEVIĆ, UO Šibenik

2. LEO ČOBANOV, UO Šibenik

3. SIMEON PETROVIĆ, Uo Murter, Pirovac, Tisno

4. MISLAVA ŠIKIĆ KULUŠIĆ, Uo Murter, Pirovac, Tisno

5. DAMIR KAPOV, UO Murter, Pirovac, Tisno

6. MARINKO PAVLIĆ, UO Murter, Pirovac, Tisno

7. VLADO GRUBIŠIN, Uo Vodice i Tribunj

8. NINO MRVICA, UO Vodice i Tribunj

9. KRISTIJAN BUMBAK, UO Vodice i Tribunj

CEH MARIKULTURE

1. SINIŠA PAUK, UO Šibenik

2. VALTER ŠTRKALJ, UO Šibenik

3. DUŠAN PRELEVIĆ, UO Šibenik

4. TOMISLAV TRAVČIĆ, UO Šibenik

5. MARKO ĆORAN, UO Šibenik

6. ZORAN MARENCI, UO Šibenik

CEH FRIZERA

1. ANTONIJA SOŽA, UO Šibenik

2. JOSIPA GAĆINA, UO Šibenik

3. NIKOLINA KIMER, UO Šibenik

4. PETRA ŠPADINA, UO Murter, Pirovac, Tisno

5. MARINA KALOPER, UO Knin

6. MARIJA SLADOLJEV, UO Vodice i Tribunj

7. ANKA VATAVUK, UO Drniš

ODBOR ZA GOSPODARSTVO

1. JERE ŠUPERBA, UO Šibenik

2. MILE BIĆANIĆ, UO Knin

3. TATJANA FRŽOP, UO Vodice i Tribunj

4. MARKO NAKIĆ, UO Drniš

ODBOR ZA STRUKOVNU IZOBRAZBU

1. NEVEN BAICA, UO Šibenik

2. BLAŽ ŠPANJA, UO Vodice i Tribunj

3. DARIO PULJIĆ, UO Drniš

ODBOR ZA SAJMOVE I DRUGE PROMIDŽBENE AKTIVNOSTI

1. MIRJANA MILIŠIĆ, UO Šibenik

2. MARKO JURIČEV MARTINČEV, UO Vodice i Tribunj

3. ŽELJKO MARIN, UO Drniš

ODBOR ZA INFORMIRANJE

1. MILENA BAČELIĆ, UO Šibenik

2. BRANIMIR SKROZA, UO Vodice i Tribunj

3. KATICA CIGIĆ, UO Drniš

ODBOR ZA FINANCIJE I PRORAČUN

1. MILENA ČOBANOV, UO Šibenik

2. ELVIS MRŠA, UO Vodice i Tribunj

3. MILE VUKUŠIĆ, UO Drniš

ODBOR ZA PITANJE UMIROVLJENIH OBRTNIKA

1.IVAN LJUBIĆ, UOŠšibenik

2.ZRINSKI IVAS, UO Vodice i Tribunj

3. JOSIP TOMIĆ, UO Drniš

KOMISIJA ZA DODJELU PRIZNANJA HOK-e

1. ANITA RUČEVIĆ, UO Šibenik

2. GUŠTE JURIČEV BARBIN, UO Vodice i Tribunj

3. MILE BIĆANIĆ, UO Knin

4. MILE VUKUŠIĆ, UO Drniš

Broj: 105/3-2015
Šibenik, 11.Iipnja 2015.